Open training volleybalschool in Emmen succesvol

Home » Open training volleybalschool in Emmen succesvol

De eerste open training van de Samen Lycurgus Volleybal Academy, afgelopen zondag 4 juni in de Esdalhal in Emmen was een succes. Een kleine dertig jongens trainden 2,5 uur en waren fanatiek en enthousiast.

26 jongens van 12 verschillende verenigingen en hun ouders maakten via deze training kennis met de trainers en de plannen van de Academy voor het seizoen 2023/2024. Onder leiding van oud-international en oud-Samen Lycurgus speler Wytze Kooistra werd 2,5 uur getraind. De energie en het enthousiasme straalde er vanaf.

Dat het een succes was bleek wel uit het feit dat een flink aantal jongens zich direct na de kennismaking opgaven voor de trainingen van de Academy in Emmen en Hoogeveen komend seizoen. Ook jij kan lid worden van de Samen Lycurgus Volleybal Academy! Klik hier voor meer informatie en het opgave formulier.  

Gerelateerde nieuws berichten