Statement selectie en staf Abiant Lycurgus

Geschreven door: Theo Sikkema

Als spelers en staf van Abiant Lycurgus willen wij graag onze reactie geven op de recente berichtgeving over onze club.

Als team vinden wij het natuurlijk ontzettend vervelend dat onze club het moeilijk heeft. De club biedt fantastische faciliteiten om ons te ontwikkelen en onze ambities waar te kunnen maken. Samen met al onze partners en vrijwilligers proberen wij steeds te zorgen voor unieke momenten, topprestaties en impact! Niet alleen op supporters, het Nederlands volleybal en onszelf, maar op heel het Noorden.

Ondanks de huidige situatie en de hieruit voortvloeiende onzekerheid staan wij als team schouder aan schouder. Wij blijven dicht bij elkaar en onze ambitie om voor de 4e keer kampioen van Nederland te worden staat als een huis. Onze gemeenschappelijke ambitie en motivatie is wat ons bindt. Wij hopen als team dat iedereen ons wil helpen om onze sportieve ambitie te realiseren. Als team gaan wij er, naast onze sportieve ambitie, alles aan doen om topvolleybal in de stad Groningen te behouden.

Wij hopen op een breed draagvlak voor de toekomst van topvolleybal. Zodat nieuwe talenten vergelijkbare ervaringen op kunnen doen, topvolleybal en onderwijs kunnen combineren en kunnen genieten van alles wat de stad Groningen te bieden heeft. Net zoals wij dat met elkaar beleven. Groningen: daar wil je wonen, topsport bedrijven en het is de plek om jezelf in de breedste zin te ontwikkelen.

#1 Sam | #2 Wytze | #3 Stijn | #5 Auke | #6 Geoffrey | #7 Frits | #8 Chris | #9 Erik | #10 Steven | #11 Sander |
#13 Hossein | #17 Niels | #18 Dennis | Arjan | Gerard | Anneloes | Willem | Willem | Malou | Gerard | Nick | Peter

Reacties op dit artikel:

Geef een reactie

VOLGENDE WEDSTRIJD