Winst en verlies in laatste oefenwedstrijden Abiant Lycurgus

Home » Winst en verlies in laatste oefenwedstrijden Abiant Lycurgus

Met een driekamp tegen Arbo Rotterdam/Fusion en SSS heeft Abiant Lycurgus zaterdag een reeks oefenwedstrijden voor het nieuwe seizoen afgesloten. In het Alfa-college sportcentrum won Lycurgus de wedstrijd tegen de Rotterdammers en verloor het met 1-2 van SSS.

In de eerste wedstrijd, tegen Arbo Rotterdam / Fusion, begon trainer/coach Arjan Taaij met Borst, Hebbink, Mercado, Dronkers, Dercksen, Scholing en Parkinson, die geregeld van plaats wisselde met Thomas Heijs. Na 25-17 in de eerste set en een spannende tweede set (26-24) bleef ook de derde set in Groningen (25-23).

Thomas Heijs - Foto: Erik Post

In de tweede wedstrijd traden de Rotterdammers aan tegen het Barneveldse SSS. Dat  won de eerste twee sets met 25-17 en 25-20, waarna de derde door Fusion werd gewonnen: 14-25.

Lycurgus – SSS

In deze laatste wedstrijd van de dag startte Taaij met Hebbink, Mercado, Zoodsma, Borst, Dronkers, Garabats en Dercksen. Dankzij een voortvarende start kwam Lycurgus op een 20–14 voorsprong, die het strijdbare SSS echter wist om te buigen naar 21 – 21. Na een Groninger time-out werd de set afgemaakt op 25 – 21. De laatste twee sets speelde Lycurgus in wisselende samenstellingen en kon het geen vuist maken. Het verloor twee keer, met 15 – 25 en 17 – 25.

Na deze oefenwedstrijden heeft Abiant Lycurgus nog een week te gaan voordat de competitie op 12 oktober van start gaat. In het openingsweekend ontvangen de Groningers Prins/VCV uit Veenendaal, om de woensdag daarop (16 oktober) meteen verder te gaan met een doordeweekse thuiswedstrijd tegen Kootfin/Taurus.

Alle informatie over entree(prijzen), seizoenkaarten e.d. is te vinden op deze website (klik hier).

Devon Carter Parkinson - Foto: Erik Post

 

Gerelateerde nieuws berichten