Samen Lycurgus trapt thuis af met een kraker

Home » Samen Lycurgus trapt thuis af met een kraker

Het is eindelijk zover. Zaterdagavond de eerste thuiswedstrijd van het seizoen voor Samen Lycurgus. En wat voor eentje. Direct een kraker tegen Active Living Orion. Een mooi affiche om de ploeg van coach Arjan Taaij te presenteren aan de fans.

Met de zinderende ouverture in Sliedrecht vorige week zaterdag in het achterhoofd is er alle reden om een spektakelstuk te verwachten. Wat was het spannend tegen Sliedrecht Sport. Na de eerste twee degelijke sets leek niets een snelle zege in de weg te staan, maar het liep anders. De thuisploeg ging alles of niets spelen en het was vaak alles. Grote winst was direct dat Samen Lycurgus in een lastige situatie opstond en na elf matchpoints over en weer via 26-24 in de vijfde set als winnaar van het veld ging.

In de wetenschap dat Steven Ottevanger tot het einde van het jaar actief is bij Maaseik is het aan Samen Lycurgus om thuis direct een goeie indruk achter te laten. Met de nieuwelingen Ryan Coenen, Kyle McCauley, Jacob Kern en Jeffrey Klok in de gelederen voor de fans de gelegenheid hun favorieten live aan het werk te zien. Voor de wedstrijd is er een korte spelerspresentatie om de selectie voor te stellen.

Bij Orion is er een weerzien met Edson Felicissimo. De Braziliaan stond van medio 2011 tot de zomer van 2013 onder contract bij Samen Lycurgus. De publiekspeler is inmiddels 38-jaar en via diverse clubs in Frankrijk en België dit seizoen neergestreken in Doetinchem. De passer-loper heeft meegemaakt dat Orion vorige week vrijdag thuis met 3-1 verloor van Draisma Dynamo en als ploeg nog niet stabiel genoeg was om het Dynamo echt lastig te maken.

Naast Felicissimo kent Orion nog een aantal nieuwe gezichten. Spelverdeler Liam Mc Cluskey kwam over van Maaseik. De Fin Samuli Kaslasalo is de nieuwe diagonaal en middenman Robin Ottenhof komt van Zaanstad.  Verder geen grote veranderingen bij de ploeg die vorig seizoen dominant was, maar op het moment dat de prijzen verdeeld werden aan de verliezende kant kwam en zo naast de landstitel en de beker greep.

Voor Samen Lycurgus is het zaak om direct een lekkere wedstrijd te spelen voor eigen publiek om te laten zien dat in het eigen Alfa-college Sportcentrum niks te halen is. Veel plezier en een fijne wedstrijd gewenst!

Gerelateerde nieuws berichten